Dino Wschowa gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Dino od 29.11 | listopada

Dino gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.8 / 6375(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

Gazetki promocyjne Dino w Wschowie

Archiwum

Sieci handlowe w Wschowie

FAQ - najczęściej zadawane pytania o Dino

Jakie promocje w Dino w najbliższym tygodniu?

Dino, jako sklep z kategorii Minimarkety regularnie przygotowuje wiele promocji dla swoich klientów, a obecnie posiada 2 oferty. W aktualnej gazetce promocyjnej możesz znaleźć atrakcyjne oferty na produkty takie jak: cytryny, kawa mielona, wkład parafinowy do znicza, Toffifee, napój energetyczny. Jeśli chcesz poznać wszystkie aktualne promocje, zapraszamy do sprawdzenia najnowszej gazetki TUTAJ .

Kiedy najnowsza gazetka Dino?

Zazwyczaj od środy obowiązuje najnowsza gazetka promocyjna, która jest ważna przez tydzień. Promuje ona artykuły z kategorii: artykuły spożywcze, chemia domowa, artykuły gospodarstwa domowego, napoje oraz astykuły sezonowe. Dodatkowo co kilka tygodni pojawia się katalog z alkoholami, a w okresie świąt Wielkanocy czy Bożego Narodzenia ukazują się również specjalne katalogi z tej okazji.

Gdzie znajdę najnowsze promocje i rabaty w Dino?

Jeśli szukasz najlepszych okazji w sklepie Dino, nie musisz dłużej szukać - na GazetkaPromocyjna.com.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Obecnie dostępne są 2 gazetki promocyjne, a najnowsza ważna jest od 29 listopada. W gazetkach czeka na Ciebie 272 produktów w atrakcyjnych cenach. Niezależnie czy przeglądasz je online na stronie lub za pomocą aplikacji, znajdziesz wygodny sposób na oszczędność.

Ile sklepów ma sieć marketów Dino?

Obecnie w naszej bazie jest 128 sklepów w 108 miejscowościach. Jednak sieć Dino rozwija się dynamicznie i ilość sklepów może być już większa. Wszystkie lokalizacje sklepów w Twojej okolicy wygodnie możesz sprawdzić na specjalnej mapie, oczywiście jeżeli pozwalasz nam na lokalizację. Mapa sklepów Dino